Pełen emocji Ambasador Mila Pro

Moje serce wypełnia sztuka, którą jest fryzjerstwo… Jestem wyzwaniem sama dla siebie. Gdyby nie moje cele i działania nie byłabym tym, kim jestem dzisiaj–  tak mówi o sobie, swojej pasji i pracy Jagoda Korzeniewska nowy ambasador marki Mila Pro

 

Mila Professional startuje z nowymi projektami i rozpoczyna pełną wyzwań przygodę z Jagodą Korzeniewską mistrzem polskiego fryzjerstwa i złotą medalistką Mistrzostw Świata. Ramię w ramię będą wprowadzać w tajniki nowoczesnego fryzjerstwa oraz kreować nowe możliwości i awangardowe pomysły. Wg filozofii marki kreatywność, uciekanie od schematów, wolność w wyrażaniu siebie to coś, co jest charakterystyką zawodu fryzjera. Jagoda doskonale wpisuje się w te założenia, świadomie wyraża to, co gra jej w duszy  i nie boi się być sobą.

Karierę zawodową stylistka rozpoczęła 20 lat temu, ale pasja do fryzjerstwa była w niej od dziecka. W momencie, gdy otworzyła swój pierwszy salon, zrozumiała, że jest to dla niej najważniejsza rzecz w życiu i od tamtej pory nieustannie realizuje swoje cele i marzenia.  Dzięki talentowi i wielkiej determinacji udało jej się zdobyć najbardziej prestiżowe tytuły, które w świecie fryzjerstwa są Świętym Graalem.  Jej największą dumą są: Złoty Medal Mistrzostw Świata Global Stylist Award, Brązowy Medal Mistrzostwa Świata Global Stylist Award, Złoty Medal i Puchar Mistrzostw Polski, Dwa Srebrne Medale Mistrzostw Polski.

Jagoda zdobywała doświadczenie w wielu krajach - w Polsce, Rosji, Włoszech, Hiszpanii, Francji i Szkocji pod okiem wielkich mistrzów. Jej mentorem w Polce jest pięciokrotny Mistrz Świata, wielokrotny Mistrz Polski, prezydent Polskiej Federacji Fryzjerów i trener OMC Poland Fryzjerskiej Kadry Polski. W Moskwie umiejętności zdobywała u boku Iriny Baronovej jedenastokrotnej Mistrzyni Świata, a we Włoszech współpracowała z Tindaro Orifici, który tytuł Mistrza Świata zdobył również jedenaście razy. Stylistka zna świat fryzjerstwa na wskroś i działa w nim na wszelkich polach, ale doskonale wie, że osiąganie celów wiąże się z wielkim poświęceniem, a często również ryzykiem i postawieniem wszystkiego na jedną kartę.

Jagoda ma doświadczenie w pracy przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, pokazach fryzjerskich. Gdy tworzę, startuję, robię sesje, oddaje całą siebie. Pozwalam się wnieść na inny poziom, ponad obowiązki i życie przyziemne. Taki stan odpowiada mi najbardziej. Wtedy puszczam wodze mojej wyobraźni, sięgam po wiedzę, czyszczę umysł i jestem w swoim świecie. Sięgam do swego wnętrza, w zależności od tematu-mówi stylistka. Ponadto jest przewodnikiem dla zdobywających wiedzę fryzjerów i realizuje szkolenia z zakresu strzyżenia, koloryzacji,  przedłużania włosów. Obecnie prowadzi w Pruszkowie Atelier Jagoda Korzeniewska, które jak sama mówi jest jej domem i pracownią. Kocha to miejsce i mimo ogromu obowiązków nadal znajduje czas aby tam przebywać, bo każdy, kto miał z nią do czynienia wie, że zawsze daje z siebie 100%. Wszystko, co do tej pory udało jej się osiągnąć opisała w swojej książce, po którą niebawem będziemy mieli możliwość sięgnąć. Będzie to pełna inspiracji opowieść o tym, jak zdobyć to, czego się pragnie, pomimo wielu przeciwności, które stawia na drodze los.

   Teraz stylistka  rozpoczyna nowy etap we współpracy z marką Mila Professional, z którą będzie realizować wiele ciekawych projektów fryzjerskich. Wspólne pokazy i sesje zdjęciowe będą swoistym połączeniem klasyki i awangardy.  Jagoda poprowadzi cykl szkoleń, zarówno stacjonarnych jak i on-line, które będą źródłem potężnej wiedzy, sposobem na podniesienie kwalifikacji fryzjerskich oraz możliwością otwarcia umysłu na nowości i innowacyjne metody pracy. Szkolenia on-line będą dostępne na  platformie Akademia Rozwoju Mila Pro i każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł z nich skorzystać. Nawiązaliśmy współpracę z Jagodą, gdyż cenię jej pracę i jestem pełna uznania,  ile poświęciła, aby być dziś w tym miejscu w którym jest. Zawsze podziwiam osoby, które stawiają sobie wysokie cele i dążą do ich realizacji nie zwracając uwagi na kłody które rzuca nam pod nogi los. Wspieramy Jagodę, a ona daje nam ogrom wiedzy, którą możemy dzielić się z innymi. Dzięki naszej kooperacji stworzymy nowe możliwości dla naszych klientów, bo chcemy dawać im to co najlepsze, a kontakt z wielokrotną mistrzynią fryzjerstwa to zapewnia. Jako marce najbardziej zależy nam na rozwoju fryzjerów z którymi współpracujemy mówi Karolina Kawczyńska Brand Manager marki Mila Pro.

W tegorocznych Mistrzostwach Świata, które odbędą się online, Jagoda będzie walczyć o tytuł The World Champions, a towarzyszyć jej w tej walce będzie Mila Pro.  Życzymy sukcesu na arenie międzynarodowej i wierzymy w osiągnięcie kolejnych sukcesów wysławiających polską branżę fryzjerską.


@mila.professional